Konkurransen går ut på følgende:

Stikkordet er, som kanskje forventet, mote/sminke/skjønnhet. Du skjønner hva jeg mener, sant? Motiv og hvilket kamera du bruker, er helt opp til deg. Du må ta bildet selv, og det må vise potensiale. Siden du bare kan delta med ETT bilde, lar jeg konkurransen løpe i en måned, til 30 august. Da har du god til å både planlegge og ta gode bilder og evt. arbeide med det. Vinnerene blir kåret av leserne, sponsorene og meg selv.

Bidraget ditt sendes til: linda.m.hatmosoy@gmail.com

It´s time for a photo contest. The theme has got to be fashion/makeup/beauty.You know what I mean,right? The motive and use of camera is up to you. You have to take the photo yourself, and it must show potential. You can only participate with ONE photo, so the contest will last for one month, until 30th August. That way you will have good time to plan, take and work on your photo. My readers, sponsors and myself will choose the winners.

Send your photo to: linda.m.hatmosoy@gmail.com ( I´ll explain the awards by email)


1 premie:

Digital IXUS 870 IS SILVER FSR

Digital IXUS 870 IS SILVER BCK

Med sine 10 megapiksler og 4x optisk zoom med vidvinkel og 3-tommers LCD-skjerm gjør dette til et flott kompaktkamera du kan forevige mange flotte minner med. Pga. mange megapiksler fanger kameraet opp de fineste detaljer, og gjør seg bra til og med på store kopier. De 4x optiske zoomen gjør at du kan ta landskapsbilder eller gruppebilder, og egner seg bra til å ta bilder av interiør og arkitektur. IXUS 870 IS har også ansiktsgjenkjenning, også for ansikter på siden eller langt borte, og det fjerner automatisk røde øyner på bildene.

Det har Canons optiske bildestabilisatorteknologi som gir skarpe bilder i hele zoomområdet, også ved fotografering i lite lys. I tillegg til Canons nye DIGIC 4-prosessor som gir rask ytelse og flotte, detaljerte bilder med lite støy i en rekke ulike opptakssituasjoner. IXUS 870 IS har også jevne videoopptak i VGA-kvalitet med 30 bilder i sekundet.

Canon ble grunnlagt i 1937, og i 2008 fikk de 36. plass i en rangering over de 100 sterkeste merkenavnene i verden. Selskapets gode miljøengasjement og gode resultater var grunnen til denne høye plasseringen.

+

  • theBalm Eyeshadow Palette fra coverbrands.no
  • Coverbrands.no er en norsk nettbutikk som selger kosmetikk. De fører bla. merker som theBalm, Smashbox, Barry M. Her finner du mye herlig sminke som ellers er veldig vanskelig å få tak i i Norge. Flere av merkene har også vunnet under Costume Beauty Awards 2008 og 2009. De tilbyr også gratis frakt!
  • 2 stk gavekort á 300,- fra extrafilm.no
  • Extrafilm.no er en fotobutikk på nett. Her får du framkalt bildene dine på ekte fotopapir, i tillegg til at de gjennomgår en fargeforbedring. Du får også laget til både kalenderbøker, puter, kort, smykkeskrin og musematter med dine favorittbilder på!
  • 1 stk travel kit, Glominerals fra makeupmekka.no
  • Makeupmekka.no er en av de største på sminke på nett. Her finner du en nettbutikk med bredt produktsortiment som fører merker som glominerals, Ole Henriksen, Smashbox, Franché og Youngblood. I tillegg har de både makeup blogg, makeup videoer og en side hvor du kan stille spørsmål til en makeup artist.
  • Overraskelse fra makestyleshop.no
    Makestyleshop.no selger makeup, kosmetikk og hudpleieprodukter. De fører bla. merker som Jonathan, glominerals, ghd og Nordic Treat.  På hjemmesiden deres finner du også mange gode sminketips om alt fra foundation til leppetriks. Makestyle har også sitt eget makeup/styling firma i Oslo som utfører makeup til alle anledninger.

2 premie:

  • 4 valgfrie Dazzle Dust,Barry M fra coverbrands.no
  • Coverbrands.no er en norsk nettbutikk som selger kosmetikk. De fører bla. merker som theBalm, Smashbox, Barry M. Her finner du mye herlig sminke som ellers er veldig vanskelig å få tak i i Norge. Flere av merkene har også vunnet under Costume Beauty Awards 2008 og 2009. De tilbyr også gratis frakt!!
  • 1 stk gavekort á 300,- fra extrafilm.no
  • Extrafilm.no er en fotobutikk på nett. Her får du framkalt bildene dine på ekte fotopapir, i tillegg til at de gjennomgår en fargeforbedring. Du får også laget til både kalenderbøker, puter, kort, smykkeskrin og musematter med dine favorittbilder på!

3 premie:

  • 1 stk PRODUCT fra coverbrands.no
  • Coverbrands.no er en norsk nettbutikk som selger kosmetikk. De fører bla. merker som theBalm, Smashbox, Barry M. Her finner du mye herlig sminke som ellers er veldig vanskelig å få tak i i Norge. Flere av merkene har også vunnet under Costume Beauty Awards 2008 og 2009. De tilbyr også gratis frakt!!
  • 1 pakke fra hellokitty.no(Håndkle, klut, dusjsvamp)
  • Om du liker Hello Kitty er dette virkelig nettbutikken for deg. Her finner du alt du kan tenke deg av Hello Kitty effekter. Alt fra radio, ryggsekk, anheng, kameravesker til plaster og dusjforheng. Det må også nevnes at dette kanskje er Norges raskeste nettbutikk. Bestiller du før 15:00 sender de samme dag!